Parfumet për femra më të mira për verën 2017

0
20

Ashtu sikurse për veshjet dhe aksesoret edhe për parfumet është mirë ti ndryshoni sipas stinës.

Çdo vit kur sezoni i ri afrohet është koha për te mbyllur në sirtarin e bukurisë parfumet me aroma disi me të rëndë që zakonisht i përdorni gjatë muajve të dimrit dhe të preferoni aroma parfumesh më të lehta dhe te freskëta por jo për këtë me pak aromatike.

Parfumet për femra për pranverë/verë 2017, nga të cilët mund të zgjidhni janë të shumtë. Ndër parfumet klasike që preferohen për muajt e ngrohtë janë ato si Jimmy Choo, Givenchy, Chloe, Elie Saab, Marc Jacobs etj të cilat padyshim që mund ti gjeni shumë thjeshtë.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu