Ozil na përshëndet me një fotografi fantastike me Granit Xhakën (FOTO)

0
30

Skuadra e Arsenalit ka mbërritur në Kinë për turin përgatitor.

Mesut Ozil ka postuar një fotografi në Facebook nga Kina, me Granit Xhakën dhe lojtarin e ardhur te Arsenal nga Schalke, Sead Kolasinac.

“Mirëmëngjesi Evropë, mirëmbrëma Shangahi”, ka shkruar Ozil.

Ai tutje shton se ka dalë për darkë me Xhakën dhe Kolasinac.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu