“Nuk shikoj ëndrra me seks”. Rikthehet avokatja shqiptare (GALERI)

0
18
Loading...

Redona Koçi është bukuroshja shqiptare që ka mbaruar për Juridik, por që ka edhe një pasion të cilin nuk e lë kurrë pas dore, e ky pasion është modelingu, shkruan Gazeta Blic.

E re, tërheqëse dhe shumë joshëse, mund të themi se ajo është nga ato modele që i ka lënë të gjithë pa fjalë me format trupore që shumë femra shqiptare vetëm mund t’i ëndërrojnë.

Në intervistat e mëhershme, ajo është treguar shumë e hapur për të folur për çfarëdo teme. Ndërsa në pyetjen provokuese se cila është ëndrra më seksi për të, ishte përgjigjur: “Nuk shikoj ëndrra me seks, sepse i bëj në realitet”. /b.d

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here