Nuk është ajo që po mendoni (Foto)

0
25

Mos lejoni që ky iluzion optik t’ju mashtrojë.

Shumë njerëz në shikim të parë menduan se në këtë fotografi është një burrë i zhveshur në barkë që po prekej nga e dashura e tij, por në të vërtetë është një burrë që po mban këmbët e saj.

Imazhi u publikua nga një përdorues i rrjett social Reddit këtë të premte me mbishkrimin:

“Miku im postoi një fotografi të re profili me të dashurin e saj, dhe secili e shikoi këtë foto së dyti herë”.

Për më shumë analizojeni fotografinë.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu