Një palë xhinse e bëjnë këtë grua për spital

0
23
Loading...

Adelaide, 35-vjeçare është shtruar në spital pasi ka veshur një palë pantallona të ngushta dhe ka qëndruar gjatë me to në një pozicion, duke punuar.

Pantallonat e holla dhe të ngushta, ia përkeqësuan Adelaides shëndetin, duke ia ndërprerë furnizimin me gjak në këmbë dhe i shkaktuan dëmtimin dhe ënjtjen e nervit, transmeton GazetaMetro.net.

Ajo kaloi orë në atë pozicion duke zbukuruar dollapët dhe duke ndjerë dhimbje në rritje në këmbët e saj. Kur u dërgua në spital Adelaides iu tha se këmbët ishin aq të fryra saqë xhinset e saj duhej të priteshin, si dhe ajo kishte pësuar dëme të rënda në të dyja këmbët dhe nyjet. /b.d

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here