Një nuse seksi në bikini, do trulloseni (FOTO)

0
30

Ajo është duke shijuar ditët e fundit si beqare, përpara se të bëhet zonja Thomas.

Kështu, Caroline Daly ylli i Emmeralde, e fejuara e Adam Thomas, ka treguar linjat e saj seksi duke festuar para martesën e saj, të premten.

Biondja bukuroshe është shfaqur në bikini të bardha në pishinë.

Ajo ka treguar këmbët e gjata seksi, të pasmet dhe gjoksin shpërthyes, derisa ka shijuar diellin si një nuse.

1 e 7

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu