Nis plazhi! Emily heq mbathjet dhe del siç e ka bërë nëna (FOTO)

0
22

Emily Ratajkowski, është modelja amerikane që po ‘çmend’ botën me linjat e saj super-seksi.

Ajo shpesh herë ka treguar se nuk ka frikë dhe as turp që të dalë ashtu siç e ka bërë nëna duke dhunuar foto super të nxehta.

Këto foto, Emily i ka bërë në Meksikë.

1 e 19

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here