Nis plazhi! Emily heq mbathjet dhe del siç e ka bërë nëna (FOTO)

0
28

Emily Ratajkowski, është modelja amerikane që po ‘çmend’ botën me linjat e saj super-seksi.

Ajo shpesh herë ka treguar se nuk ka frikë dhe as turp që të dalë ashtu siç e ka bërë nëna duke dhunuar foto super të nxehta.

Këto foto, Emily i ka bërë në Meksikë.

1 e 19

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu