Nga Beyonce deri te Jay Z, ja çfarë kanë punuar VIP-at para se të bëheshin të famshëm

0
24

Ata tashmë janë personazhet më të paguar por ja çfarë kanë bërë këta njerëz para se të bëheshin të famshëm.

Nicki Minaj ka qënë një kameriere në një restorant, të cilën e përjashtuan për sjellje të keqe ndaj klientëve.

Gwen Stefani më parë ka punuar si një punëtore Fast Food-i.

Fetty Wap ka punuar si paketues tek posta FedEx.

Taylor Swift ka qenë një asgjësuese pemësh Krishtlindjesh.

Miley Cyrus mblidhte recipetat dhe të brendshmet nga sallat e koncerteve.

Channing Tatum la kolegjin për t’u bërë një striptist.

Kanye West ka qenë një shitës në dyqnin e rrobave “Gap”.

Meghan Markle shkruante ftesat e dasmave.

Beyonce pastronte sallonin e nënës së saj Tina Knowles.

Jay Z ka ndihmuar familjen e tij duke shitur drogë.

Johnny Depp shiste stilolapsa me anë të telefonit.

Tom Cruise mbante valixhet e klientëve nëpër hotele, duke jua dërguar deri tek dhoma.

Ashton Kutcher pastronte drithërat nga dyshemeja.

Megan Fox vishej si një banane çdo javë për të promovuar frutin e freskët.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu