Modelja ekspozon të pasmet “pjeshkë” para pasqyrës (FOTO)

0
27

Ajo nuk ka frikë për të treguar trupin e saj seksi të arritur përmes palestrës.

Dhe Chloe Madeley shfaqi edhe një herë fizikun e saj të pabesueshëm në një seri pozash të publikuara në faqen e saj në Instagram të mërkurën.

29-vjeçarja ekspozoi të pasmet e saj tunduese e veshur në të brendshme të bardha, derisa pozoi për selfie para pasqyrës.

1 e 5

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu