Mjafton një pyetje për ta përjetuar seksin më të mirë të jetës

0
36

Dëshironi seks më të nxehtë dhe lidhje më të mirë me partnerin tuaj?

Mirë, por paraprakisht, para se ta provoni ndonjë pozicion të ri apo të përdorni lodra seksi, është mirë të bëni një bisedë të shkurtër me partnerin.

Një eksperte e njohur e seksit, Emily Morse, thotë se para se ta bëni seksin më të mirë të jetës suaj, ju duhet ta definoni mirë se çfarë ju pëlqen.

Pra, bisedoni me partnerin dhe flisni për gjërat që ju pëlqejnë t’i bëni në shtrat.

Kësisoj, ju të dy do të keni më shumë njohuri se çfarë i pëlqen partnerit dhe do të dini si ta kënaqni njëri-tjetrin si asnjëherë më parë.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu