Milioneret që harrojnë të depilohen. “Zogu” u del sheshit dhe degjenerohen (FOTO+18)

0
117

Paparazzi nuk lë asnjë rast për tu humbur. Këto femra janë ndër më të famshmet në botë. Por edhe pse janë të bukura, shpesh herë e lënë veten pas dore.

Të paktën këto foto ka kapur fotografi.

Shikoni dhe do të ‘skandalizoheni’.

1 e 13

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu