Milani i hakmerret keq Mino Raiolas

0
24

Milani ka vendosur t’i hakmerret keq agjentit Mino Raiola.

Kjo pasi që Raiola bindi Gigio Donnarumman që të mos rinovojë kontratën me klubin kuqezi.

Milani tani ka vendosur të largojë të gjithë lojtarët e Raiolas që luajnë për skuadrën kuqezi.

Bëhet fjalë për Ignazio Abatten, Giacomo Bonaventuran, Rodrigo Elin, Mateo Gabian, Kosimo La Ferraran dhe Hasim Mastour.

Raiola në këtë mënyrë “divorcohet” përfundimisht me Milanin, klub me të cilin kishte mbyllur shumë operacione.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu