Milan – Donnarumma, ndodh befasia

0
28

Gianluigi Donnarumma dhe Milan vazhdojnë bisedimet për kontratën e re.

Gianluigi Donnarumma dhe Milan janë duke vazhduar kontaktet në lidhje me kontratën e re të portierit.

“Gianluca di Marzio” ka njoftuar se palët vazhdojnë të bisedojnë për vazhdimin e qëndrimit të Donnarummas në San Siro.

Donnarumma është kritikuar ashpër nga tifozët e Milanit pas refuzimit të kontratës së re nga klubi.

Por, palët ende janë në kontakt në përpjekje për të arritur marrëveshje.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu