Marina Fara e zhveshur në pishinë, nuk do e besoni se kush i ka hipur sipër (FOTO)

0
37

Marina Fara po i shijon në maksimum pushimet. Në një foto që ka publikuar në rrjetet sociale, ajo duket e shtrirë në buzë të një pishine dhe më një vajzë të vogël që i qëndron sipër.

Dihet që postimet e vajzës së këngëtares bëjnë bujë për shkak të pozimeve dhe mënyrës provokuese se si ajo vishet.

Si gjithmonë edhe këtë herë Marina është kujdesur që të shfaqë hiret e saj. Marina duket shumë e lumtur dhe mesa duket e ka harruar ish- të fejuarin e saj

1 e 8

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu