Malesani emri i fundit për stolin e Kombëtares

0
15

Është shtuar edhe një tjetër emër në momentet e fundit për të marrë drejtimin e kombëtares shqiptare.

Përmes një njoftimi, FSHF, thekson se emri i ri që është futur në garë është dhe ajo e trajnerit Alberto Malesani, i cili po vleresohet shume nga ana e grupit te kryesuar nga presidenti.

“Vazhdojne negociatat ne lidhje me trajnerin e ekipit kombetar. Si per z.Panucci, z.De Canio, por jo vetem. Por, se fundmi eshte futur edhe kandidatura e malesanit e cila po vleresohet shume nga ana e grupit te kryesuar nga presidenti.

Nuk ka asgje te konfirmuar teksa po vijojne negociatat intensive per te vleresuar edhe opsionin me te mire per ekipin kombetar ne drejtimin e tij. Per cdo gje do ju njoftoj ne lidhje me zyrtarizimin perfundimtar. Negociiatat vijojne,” thuhet në njoftimin e fundit të FSHF-së.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu