Mahrez pret ofertën nga gjiganti spanjoll

0
18

Anësori i Leicester Cityt, Riyad Mahrez, po pret Barcelonën t’i bëjë një ofertë, pasi që ai do të largohet nga ish-kampionët e Anglisë.

Mahrez raportohet të ketë një ofertë nga Arsenali, bashkë me interesin që ka marrë nga Chelsea, por ai dëshiron të luajë në La Liga, dhe është cak i Barcelonës.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu