Lëndohet rëndë Hazard, mbetet jashtë fushave deri në tetë javë

0
39

Eden Hazard ka pësuar një lëndim të rëndë.

Mesfushori i Chelsea është lënduar në grumbullim te Kombëtarja e Belgjikës, në përgatitjet për ndeshjet kualifikuese të Kampionatit Botëror ‘Rusia 2018’.

Federata e Belgjikës ka njoftuar se Hazard ka thyer kyçin e këmbës dhe do të mbetet jashtë fushave gjashtë deri në tetë javë.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu