Lamtumirë Leicester City, transferohet te Barcelona

0
20

Barcelona kërkon një përforcim të madh nga Leicester City.

Ryad Mahrez mund të largohet nga Leicester City, gjatë afatit kalimtar të verës.

Barcelona ka shprehur interesim për transferimin e tij në Camp Nou, ka bërë të ditur “RAC1”.

Mahrez realizoi 10 gola dhe 7 asistime në 45 ndeshje në të gjitha garat e edicionit të kaluar.

Dhe, Barcelona beson se ai mund të jetë përforcim i dobishëm në Camp Nou.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu