Lajm i mirë për shqiptarët, ja ku do të luhet superkupa Real Madrid – Manchester United

0
63

Superkupa e Evropës ofron një mundësi të mirë për tifozët shqiptarë.

Real Madrid dhe Manchester United do të përballen mes vete në finalen e Superkupës së Evropës.

Kjo finale do të organizohet në ‘Filipi II’ në Shkup më 8 gusht.

Tifozët shqiptarë do të kenë një mundësi të mirë të ndjekin nga afër përplasjen e dy skuadrave më të mëdha të botës.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu