Kur miku më i mirë të prish dasmën

0
25

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një dasmë. Një prej të ftuarve i quajtur John, miku më i mirë i dhëndrit ka arritur që të marrë gjithë vëmendjen për vete.

Ai bëri diçka të papritur dhe aspak normale. Burri ndaloi ceremoninë e martesës së shokut të tij dhe vendosi t’i propozojë të dashurës. Madje kërkoi edhe një këngë vetëm për ta për të kërcyer në mes të dasmës, ndonëse vëmendja duhet të ishte te çifti.

Kjo e ka mërzitur shumë dhëndrin, i cili ka vendosur të mos i flasë më. Ndërsa John shijon i lumtur “po” që i tha e dashura e tij.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu