Kur janë femrat të gatshme për dashuri?

0
25

Një studim ka zbuluar se në cilën ditë e orë, femrat janë në disponim për marrëdhënie intime.

Ja kur:

Të shtunën në mbrëmje rreth orës 23:00 është koha kur femrat ndjejnë më së shumti nevojë për marrëdhënie.

Gjatë studimit, në pyetje janë marrë shumë britanikë, përgjigjet e të cilëve dolën se dhoma e gjumit nuk është vendi më i dashur për intimitet. 40% e tyre me plot bindje do të kishin kryer marrëdhënie edhe jashtë shtëpisë, në punë apo në plazh.

Në ishull më të kënaqura janë gratë nga jugperëndimi, veriperëndimi dhe Skocia, ndërsa më pak të kënaqura nga jeta intime janë prezantuar Irlandezet.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu