“Kujdes vajza, këtu mund të gjeni…” Enca këshillon fanset

0
38
Loading...

Përveç projektit më të fundit muzikor ajo është protagoniste dhe bën zhurmë edhe për komentet dhe publikimet në rrjetet sociale. Këtë herë ajo ka publikuar një video, ku thotë se është mërzitur me pyetjet e vazhdueshme se përse nuk i hap mesazhet që i dërgojnë në Snapchat.

Deri këtu në rregull me këngëtaren. Por ajo që thotë më pas është në të vërtetë pak e habitshme. ‘’ “Kur më pyesin “pse sma ke hap snapin”. Kujdes, mund të gjeni shokun, të dashurin, babin, mamanë ose profesorin te lista e emrave”, shkruan ajo krah videos të postuar ku tregon listën e gjatë të mesazheve që ka marrë, në pritje për t’u hapur./Panorama/a.m.

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here