Kritika ndaj atleteve/ Këngëtarja i del në krah Ramës: Kryeministri jonë është më i mirë se i juaji

0
8

Kryeministri Edi Rama sërish mori qendrën e vëmendjes gjatë takimit në samitin e Triestes.

Veshja e Ramës u komentua pafund ku u kritikua dhe u komplimentua.

Ndërkohë këngëtarja e njohur Vesa Luma ka dalë kundër të gjithëve.

Me anë të një fotoje në “instastory”, Vesa teksa ka publikuar foton e Ramës i ka bërë disa komplimenta për veshjen.

“Kryeministri jonë është më i mirë se i juaji. Like e ka” shkruan Vesa duke iu referuar veshjes.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu