Kjo është katastrofë për Bayernin, Neuer do mungojë sërish 2 muaj

0
38
Loading...

Manuel Neuer ka pësuar një tjetër lëndim në stërvitje dhe pritet të mungojë për një kohë të gjatë.

Bayern Munich ka marrë një lajm shumë të keq, pasi kapiteni Manuel Neuer ka lënduar sërish këmbën e majtë.

Sipas Bild, drejtuesit e Bayernit dhe Neuer do të vendosin nëse ka nevojë për operim, që më shumë gjasë do të ndodh.

Neuer për shkak të këtij lëndimi pritet që të mungojë deri në tetë javë.Gjermani ishte kthyer vetëm tre javë më parë nga një lëndim, i cili e kishte lënë jashtë fushave të gjelbra për pesë muaj, përgatiti ”Express”. (b.an)

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here