Kim nuk turpërohet fare, del gjysmë e zhveshur në qytet

0
33
Loading...

Bukuroshja Kim Kardashian, gjithmonë është në qendër të vëmendjes.

Ajo së fundmi ka rregulluar mirë linjat e saj me një dietë të rreptë dhe stërvitje të vështira, transmeton Gazeta Express.

Por për Kim Kardashian ishte dita e mashtrimit, ndërkohë që ajo u ndal nga një stacionin në Los Anxhelos të dielën natën për të marrë një qese të Haribo.

Ylli 36 vjeçar ka lënë shumë pak vend për imagjinatë, duke vënë në pah gjoksin e saj.Kim siguroi që e gjithë vëmendja të përqendrohet te ajo. (b.an)

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here