Kësaj bombe duhet patjetër t’ia bëni ‘follow’ në Instagram (FOTO)

0
18

Pashence Marie mund të mos jetë edhe aq e njohur, por ajo pa dyshim se është një prej modeleve me trupin më fantastik në Instagram.

Bukuroshja amerikane numëron mbi gjysmë milioni ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, të cilët i qeras vazhdimisht me fotografi joshëse.

Më poshtë mund t’i shihni disa nga fotot më të nxehta të zeshkanes seksi, në të cilat vëmendje tërheqin sidomos të pasmet e saj seksi dhe gjoksi i saj i madh.

1 e 9

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu