Juventus, Allegri: Ndaj Olimpiakos kërkohet qetësi

0
9
Loading...

“Na pret nje ndeshje shume e veshtire dhe me e veshtire se ajo me Napolin. Eshte objektivi kryesor i sezonit, ose fitojme, ose rrezikojme te qendrojme ne shtepi”.

“Nuk mund te presim nje ndeshje si ajo me Barcelonen. Olimpiakos ka luajtur mire kete sezon. Ndaj, eshte nje ndeshje qe kerkon qetesi, kerkon pergjegjesi”.

Keshtu eshte shprehur ne Athine trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, ne prag te ndeshjes per Ligen e Kampioneve me Olimpiakos.

“Eshte nje ndeshje me pergjegjesi teper te madhe”, theksoi Allegri. /ATA/b.d

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here