Juve-Real/ Sfidë edhe mes pjesës më sensuale… grave të futbollistëve (FOTO)

0
29

Ka edhe një anë “hot” superfinales së Champions League të Kardifit mes Juventus dhe Real Madrid.

Është ajo mes grave të futbollistëve që ditët e fundit kanë shtuar fotot e “nxehta” në rrjetet sociale si për të sfiduar njëra – tjetrën.

Nga Pilar Rubio, e dashura e Sergio Ramos te Joana Sanz e fejuara e Dani Alves. Vijnë më poshtë “wags” që do të rivalizojnë tribunën VIP të Kardifit.

1 e 9

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu