Ja çfarë shkruan Vesa Luma për bashkëshortin…

0
33
Loading...

Vesa Luma dhe Big Basta janë një prej çifteve më simpatike të showbiz-it shqiptar. Vetëm pak ditë më parë reperi dhe këngëtarja festuan dy vjetorin e martesës së tyre. Çifti siç e dini ka edhe nja djalë 1 vjeç

Por jo, nuk bëhet fjalë për një ndarje mes tyre. Me një status në rrjetin social Instagram, Vesa ka lënë të kuptohet se çifti janë bashkë por kanë 5 muaj larg njeri tjetrit.

“5 muaj pa të parë. Mezi pres të të shoh!’-ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e fotos ku shihet përkrah bashkëshortit së saj. Mesa kuptohet nga profili i tij në Instagram, Gerald Xhari, i njohur me emrin Big Basta, ndodhet në SHBA por se për çfarë ndodhet ai atje, nuk dihet ende asgjë.Çifti kurorëzoi dashurinë e tyre me martesë në datën 12 shtator 2015, në një dasmë të organizuar Sarandës.

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here