Irma Libohova flet për herë të parë pas humbjes së bashkëshortit

0
9

Ikona e muzikës shqiptare, Irma Libohova, ka qenë e ftuar këtë javë në programin “Lart e Poshtë” me Eraldo Rexhon në RTSH1, ku ka rrëfyer të rejat në karrierën e saj si dhe verën e këtij viti, që si të gjitha të tjerat e gjen të angazhuar me koncerte kudo ku ka shqiptarë.

Por Irma ka folur gjithashtu për herë të parë edhe për amantet e të shoqit, duke zbuluar se do t’i çojë në vend ato.

Bëhet fjalë për disa këngë të preferuara të tij, të cilat Irma ende nuk i ka publikuar, por që me siguri do t’i sjellë së shpejti për të përmbushur dëshirën e Besnikut, me të cilin kaloi vitet më të bukura të jetës. Për më shumë, ndiqni intervistën më poshtë! / revistawho.com

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu