Irina Shayk pozon me të brendshme

0
30
Loading...

Vetëm 6 muaj pas ardhjes në jetë të vajzës së saj të parë, Lea-s, Irina Shayk i është rikthyer punës me intensitet të plotë.

Modelja ruse ka pozuar së fundmi me të brendshme femrash të markës italiane “Intimissimi”, për të cilën ajo ka pozuar që prej vitit 2007.

Irina nuk zhgënjen kurrë dhe këtë herë suksesi duket i garantuar. (b.an)

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here