I ngeci “miku” në çelësin 14-ësh, do vini duart në kokë çfarë i bënë mjekët…(FOTO)

0
18

Një burrë nga Kina ka qenë protagonist i një prej ngjarjeve më të dhimbshme për burrat, njëkohësisht dhe qesharake.

37-vjeçari, pasi kishte futur penisin e tij në një celës 14 -ësh, mbase për të matur përmasat e tij, i kishte ngecur aty për 17 orë.

Gjendja e burrit ishte përkeqësuar shumë, pasi u dërgua në spital në Provincën Zhejiang të Kinës. Penisi i tij i ngecur në çelës ishte ënjtur dhe kishte marrë ngjyrë mavi.

Doktorët dhe zjarrfikësit, që dështuan ta ndihmonin burrin, e thirrën një dentist për të ndihmuar në heqjen e çelësit duke përdorur një turielë dentale.

Sipas Huanqiu.com, burrit i ngeci penisi në veglën e metalit dhe u dërgua në spitalin Taizhou.

1 e 7

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu