Gjoksi apo të pasmet, 24 vjeçarja ndez imagjinatën (FOTO)

0
23

Aktorët e tanishëm të sezonit të fundit të Love Island po shohin se si yjet e tyre po rriten.

Pra, është e qartë për të kuptuar pse fituesja serioze Jess Hayes është e prirë për të mbajtur veten të rëndësishme dhe se ajo e bëri këtë kohëve të fundit gjatë një feste, ku tregoi linjat e bujshme, përgjatë plazhit.

Modelja magjepsëse u shfaq në plazh në bikini pink, duke treguar gjoksin shpërthyes dhe të pasmet seksi.

24 vjeçarja shfaqi linjat për tu pasur zili, duke ndezur imagjinatën.

1 e 12

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu