Geta ‘çmend’ fansat: Heq të brendshmet për t’i treguar rezultatet e arritura nga palestra (FOTO+18)

0
118
Loading...

Geta Beqa njihet për sukseset e saj në botën e fitnesit dhe bodybollding-ut.

Fituesja e medaljes së artë për titullin “Fitness Physique”, të cilin e mori vitin e kaluar në Budapest, Geta nuk heziton asnjëherë të ua tregojë edhe ndjekësve linjat që ka arritur t’i krijoj me punë dhe përkushtim.

Por imazhi i fundit flet më shumë se cilido, pasi bukuroshja seksi ka dalë gjysmë nudo, veç me një këmishë ku ka treguar të pasmet e formësuar.

Ajo ka marrë komente pozitive ku shumë ndjekës e kanë përgëzuar për rezultet e arritura por ka pasur edhe të atillë që e kanë kritikuar duke i thënë se e ka tepruar me këtë fotografi.

Kujtojmë se trajnerja e fitnesit është nënë e tre fëmijëve, por megjithatë trupin e ka si të një 20 vjeçareje.

1 e 4

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here