Gazetarja e njohur shqiptare: Kam bërë seks në det, ja çfarë ndjeva…

0
8

Gazetarja dhe spikerja e njohur e ekranit shqiptar, Erjona Rusi është treguar shumë e sinqertë kur i është drejtuar pyetja nëse ka parë persona të kryenin marrëdhënie seksuale në det.

Në një intervistë për “Thumb” në abc news, Rusi është përgjigjur me shumë siguri se ka parë, madje ka pranuar se këtë gjë e ka kryer edhe ajo vetë.

“Po patjetër që kam parë, po madje edhe kam bërë!”, shprehet Rusi.

Menjëherë, gazetari i shtyrë nga kurioziteti e ka pyetur lidhur me përshtypjen e saj dhe ajo është përgjigjur: “Të vërtetën? Në ujë ta shpif!”.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu