GALERI / Rikthehet ndriçimi në Bulevard dhe disa rrugë të Tiranës

0
25
Loading...

Ekipet e riparimit të Bashkisë Tiranë kanë rikthyer ndriçimin në rrugë të ndryshme, sikurse është Bulevardi kryesor në kryeqytet, rruga e “Dibrës’ si dhe rruga “Aleksandër Moisiu”.

Përveç ndërrimit të llambave, ekipet në disa raste kanë ndërhyrë dhe për zëvendësimin e shtyllave të cilat ishin dëmtuar si pasojë e aksidenteve automobilistike apo të ndërhyrjeve të qytetarëve të papërgjegjshëm.

Më poshtë fotot nga ndërhyrjet e bëra gjatë fundjavës. /b.d

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here