“France Football” zbulon listën e klubeve ku mund të transferohet James (FOTO)

0
17

James Rodrigue do të largohet nga Real Madrid.

James Rodriguez nuk do të jetë futbollist i Real Madridit në sezonin e ardhshëm.

Mesfushori ka vendosur të largohet nga Santiago Bernabeu.

Dhe, revista sportive franceze “France Football” ka zbuluar listën e klubeve ku mund të transferohet ylli kolumbian.

Juventus, Inter, Manchester United, PSG, Bayern Munich dhe Arsenal janë gjashtë destinacionet e mundshme të Jamesit.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu