Fotot/ Zbulohet gruaja seksi e deputetit të majtë

0
25

Gruaja e deputetit laburist britanik, Simon Danczuk po tërheq vëmendjen e mediave. Ajo është e çmendur pas fitnesit dhe sigurisht se kjo është reflektuar edhe në linjat e saj trupore. Me gjoks shpërthyes dhe të pasme bombë, ajo tërheq vëmendjen e të gjithëve, duke qenë faktor që bashkëshorti i saj të njihet edhe më shumë. Vërtet një grua e tillë edhe angazhimet e ngarkuara të një deputeti i lehtëson.

Pictures from the launch of Prestige Pawn on Deansgate Manchester where selfie queen Karen Danczuk supported her good friend James Constantinou who is the star of hit channel 4 show Posh Pawn. Pictured leaving the do and getting into a taxi before heading off to finish the night in the Northern Quarter in the city centre of Manchester
10/12/2015
***EXCLUSIVE ALL ROUND***

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu