FOTOT/ Vila përrallore e Ibrahimovich, në shitje për 5 mln paundë

0
28
Loading...

Me milionat që Zlatan Ibrahimoviç fiton bën një jetë luksoze.

Dhe këtë gjë do ta shikoni në fotot e mëposhtme që Daily Mail ka përzgjedhur vetëm nga shtëpia e tij luksoze e cila ka dalë në shitje për 5 milion paundë.

Shtëpia ka gjashtë dhoma gjumi, një dhomë lojërash, bodrum vere si dhe palestër të rrethuar nga një kopsht i bukur.

/a.m.
Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here