Fotot/ Nxjerr virgjërinë në shitje sepse i duhen paratë për…

0
22

Një 18-vjeçare ka vënë virgjërinë e saj për shitje në një faqe interneti.
Vajza e njohur si Kim tha se kishte kontaktuar me një agjenci për të shitur virgjër për miliona: “Përshëndetje, emri im është Kim dhe unë do të doja të shisja virgjërinë time”.
Vajza e re, e cila është gjysmë austriake dhe gjysma gjermane, dëshiron të studiojë ose në Gjermani ose në kryeqytetin austriak Vjenë.
Ajo vendosi të shesë virgjërinë e saj për të financuar studimet e saj, një banesë dhe një makinë.
Sipas faqes së internetit të Escorts Hirushja, virgjëria e saj vërtetohet me certifikatën e mjekut dhe një blerës potencial mund të bëjë edhe testet për të “kontrolluar” vajzën, shkruan “The Sun”.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu