Fotot/ Monica Bellucci, bukuri pa kufij, sensualiteti i saj ‘çmend’ edhe kinezët

0
31

Monica Bellucci, pavarësisht se është 52 vjeç, vazhdon të mbetet një ikonë e bukurisë dhe sensualitetit.

Artistja ka postuar në Instagram, një foto bardhë e zi, ku shfaqet me të brendshme tyli dhe shumë seksi, të realizuar nga fotografi Gilles Marie Zimmermann, për edicionit kinez të revistës ‘Esquire’.

Teksa shef poshtë dhe pozon duke treguar format e saj të mrekullueshme ajo është thjesht e mahnitshme.

Fotot e publikuara në profilin e saj social kanë çmendur fansat të cilët si kursejnë komentet pozitive.

1 e 10

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu