FOTOT/ Mis Bum-Bum çmend Brazilin, pamje të nxehta

0
95
Loading...

Janë 500 vajza qe do te konkurrojnë për fundshpinën me te bukur ne Brazil.

Ne këtë faze te konkursit qe zhvillohet për here te peste ne Brazil, ato ne baze te shtetit federal prej nga vijnë janë duke sfiluar neper rrugët e qyteteve braziliane, duke çmendur kalimtaret dhe renduar trafikun.

Ajo qe do te fitoje këtë konkurs qe zhvillohet ne mënyrë te përvitshme ne Brazil do te ketë veç çmimeve ne para, edhe te drejtën e shfaqjes se fotove ne një prej revistave me te njohura te Brazilit.

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here