FOTOT/ Më bëj një makiato me qen, të bësh art me shkumën e qumështit

0
102
Loading...

Një kafe në Tajvan tërheq klientët duke ua bërë makiaton me fytyrën e qenit që kanë me vete.

Fotografitë e postuara “online” kanë bërë që kafeja të fitojë famë dhe shumë njerëz kanë nisur ta vizitojnë atë së bashku me kafshën e tyre shtëpiake./a.ç

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here