FOTOT/ Kush është bukuroshja “e fortë” nga Lezha që lëviz e armatosur

0
23
Loading...

E quajnë Dorinela, është një e re nga qyteti i Lezhës dhe u ka bërë përshtypje mjaft personave për shkak të pamjes dhe fotove të saj.

Dorinela poston herë pas here foto me armë në dorë, teksa udhëton me makinë. Se si mund lihet arma në dorë një vajze kaq të re, ne nuk e dimë.

Ndoshta nuk është e saja, shkruan JOQ, e cila thekson me tej se vetëm gjatë një dite merr mesazhe dhe dhjetera foto me armë e drogë nga qytetarë që përshëndesin anekënd Shqipërisë.

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here