FOTOT/ Jo vetëm të pasme të famshme, vila luksoze e Jennifer Lopez

0
29
Loading...

Kjo është shtëpia superluksoze e Jennifer Lopezit të cilët këngëtarja e njohur e ka blerë që në 2014.

Apartamenti që ka katër dhoma gjumi, gjashtë banjo, dy sallone, kuzhina gjigande, dhoma e medias, dhoma e lavanderisë, dhoma e garderobës dhe dhoma e stafit ka kushtuar 26.95 milion euro.

Me këtë shtëpi Jennifer thotë se është dashuruar që në momentin që e ka parë.

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here