FOTOT/ Gjeni një dhomë! Çifti i famshëm dhuron skena të nxehta në plazh

0
28
Loading...

Ata janë ndër valltarët më të famshëm.

Bëhet fjalë për dyshen Ola dhe James Jordan të cilët janë edhe të martuar

Çifti këto ditë janë duke pushuar në Greqi dhe kane dhuruar skena te nxehta

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here