FOTOT/ “E bukura dhe bisha”

0
11
Loading...

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar një foto në Instagramin e saj, ku duket si gjithmonë në super formë, por pas saj duket dhe makina. Duket se dhe atë e ka zgjedhur me shumë shije dhe mjaft të kushtueshme.

“E bukura dhe bisha”, ka shkruar Luna në foton e publikuar. Se cili cilësim i përket kujt, këtë nuk mund ta themi me siguri, por të dyja janë të ‘‘llahtarshme’’.

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here