FOTOT/ Dasma luksoze e djalit të boss-it shqiptar, vetëm lulet kushtuan 120 mijë euro…

0
584
Loading...

Pak javë më parë u publikua lista e personave më të pasur në Shqipëri, ku Shefqet Kastrati mbante vendin e dytë në vend. Në familjen e biznesmenit këtë javë ka një gëzim shumë të madh pasi djali i tij Musa Kastrati do të martohet me partneren e tij Adela.

Mbrëmjen e djeshme u mbajt vetëm ceremonia e parë e martesës së tyre, ajo VIP, e cila do të pasohet nga dy të tjera në fundjavë. Shpenzimet kanë qënë marramendëse në këtë ditë të shënuar për familjen Kastrati të cilët kanë sjellë rreth 120 mijë euro lule natyrale nga Hollanda dhe kanë ftuar disa këngëtarë të njohur si Sinan Hoxha, Gena etj për të kënduar.

Ndiqni disa nga fotot siguruar nga ‘Xing.al’:

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here