FOTOT/ Armnia Mevlani gati për dasmën, zgjedh unazën

0
21
Loading...

Armina dhe Shkëlzen Berisha pak ditë më parë festuan 3-vjetorin e lidhjes së tyre. Ajo është shprehur në intervista të ndryshme se ata do të hidhnin së shpejti hapa në marrëdhënien e tyre dhe duket se gjatë ditës së sotme ajo ka dhënë sinjalet e para. Blogerja ka publikuar disa foto në InstaStory duke zgjedhur unazën e saj të ëndrrave. Ndoshta çifti po planifikon të kurorëzojnë martesën e tyre. /ma.me
a2_1510590697-8368996

a1_1510590697-7383530

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here