Fotot/ Armina: Sa me fat jam që më dashuron Shkëlzeni

0
21

Armina Mevlani ka pasur pardje ditëlindjen.

Sot ajo ka postuar disa foto dhe një shënim, ku thotë se ndihet me fat që e dashuron Shkëlzeni.

“Jeta ka te beje vetem me dashurine! Te jesh me fat do te thote te marresh dhe te japesh dashuri te paster.Cdo ditelindje me kujton sesa e rrethuar jam nga kjo gje e mrekullueshme qe quhet”dashuri”!Nga familja ime , i fejuari, miqte dhe te gjithe ju!Do doja te falenderoja Zotin si fillim dhe te gjithe te dashurit e mi te zemres ❤❤❤.Ju dua shume”, shkruan Armina.

1 e 4

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu